Het team van Hypotheken Midden Nederland

Onze medewerkers

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor

Lex van Hoepen
Lex van Hoepen

Directeur

lex@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218

Niels Heiner
Niels Heiner

Financieel Adviseur

niels@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218

Gerard Hey
Gerard Hey

Financieel Adviseur

gerard@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 2)

Robin van der Hoff
Robin van der Hoff

Financieel Adviseur

robin@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218

Bram Jaegers
Bram Jaegers

Financieel Adviseur

bram@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218

Arjan van der Linden
Arjan van der Linden

Financieel Adviseur (partner van Huiz online)

arjan@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218

Eric de Vrieze
Eric de Vrieze

Financieel Adviseur

eric@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218

Dennis Kardol
Dennis Kardol

Afdeling Schade

dennis@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 1)

Ronald Oomen
Ronald Oomen

Afdeling Schade

ronald@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 1)

Danielle Roof
Danielle Roof

Afdeling Schade

danielle@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 1)

Jonathan Ramautar
Jonathan Ramautar

Afdeling Hypotheken

jonathan@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 2)

Ilona Timmermans – Baas
Ilona Timmermans – Baas

Afdeling Hypotheken en Kredieten

ilona@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 2 en 4)

Peggy de Lange
Peggy de Lange

Office Management

peggy@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 5)

Wilma Romkes
Wilma Romkes

Office Management

wilma@hypothekenmiddennederland.nl

030-2763218 (optie 3 en 5)

Ed Aaftink
Ed Aaftink

Financieel Adviseur

ed@hypothekenmiddennederland.nl

06-53813309

Theo Wassink

Financieel Adviseur

theo@hypothekenmiddennederland.nl

06-83943241

Hypotheken Midden Nederland maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie